Teslimat ve İade

Teslimat ve İade

   5504

sitemizden aldığınız ürünleri teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde  Sipariş Fişi İle Birlikte, teslim almış olduğunuz kargo ile karşı ödemeli olarak iade yapabilirsiniz. Ancak anlaşmamız olmayan kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir.

Tasarım Ürünlerinde iade işlemleri gerçekleşmemektedir.

İade süresi dolan, faturasız, etiketsiz, yıkanmış, kullanılmış tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

Ev tekstil ürünleri, Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri orijinal ambalajlarında, tüm içeriği ile birlikte eksiksiz olarak, fiziksel açıdan hiçbir hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

İç giyim ürünleri orijinal ambalajı açılmamış, hijyen ve ten koşulları gereği denenmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

İadeniz iade kabul birimlerimiz tarafından incelendikten sonra sizlere dönüş yapılarak süreç başlatılacaktır. İadeniz onaylandığında, ürün ücreti, irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 14 iş günü içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanızla alakalıdır ve www.popiyiz.com bankanıza müdahale edememektedir.

Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden www.popiyiz.com sorumlu tutulamaz.

Ayrıntılı bilgi için 0850 302 6066 Müşteri Destek Hizmetlerini Arayabilir veya Destek Bölümünden info@popiyiz.com dan E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz.

İadesi Kabul Edilmeyen Ürünler:

Tasarım - Özel İmalat ve Abiye ürünlerde iade işlemleri gerçekleşmemektedir.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar DVD, VCD, CD ve kasetler, kırtasiye malzemeleri ancak ambalajı açılmamış denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

Ev tekstil ürünleri, kişisel ürünler, küçük ev aletleri, orjinal ambalajlarında tüm içeriği ile birlikte eksiksiz olarak, fiziksel açıdan hiçbir hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

ÜRÜNÜ KAÇ GÜN İÇERİSİNDE İADE EDEBİLİRİM ?

İade süreci en geç 14 gündür. Bulunmuş olduğunuz bölgeye anlaşmalı olduğumuz kargo belirli günlerde gelmekte ise o günde teslimat sağlayabilirsiniz. Belirtilen sürenin aşılması durumunda iade işlemleri gerçekleştirilemez.

İade süresi dolan veya faturasız veya etiketsiz veya kullanılmış veya tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş veya ambalajı eksik ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. Ayrıca Kozmetik ve iade-değişim süreci dolmuş olan ürünleri gönderim sağlanamamaktadır.

ÜRÜN DEĞİŞİMİ YAPMAK İSTEDİĞİMDE KARGO ÜCRETİ ÖDEYECEK MİYİM?

İade Şartlarını Sağlayan Ürünler için Ücretsiz olarak değişim sağlanmaktadır. Göndermiş olduğunuz ürün ile aynı tutarda ürün siparişi vermiş olduğunuzda herhangi bir kargo ücreti ödemiyorsunuz.

İADE İŞLEMLERİNDE KARGO YA DA KAPIDA ÖDEME ÜCRETİ GERİ ÖDENİYOR MU?

İade işlemlerinde kargo ve kapıda ödeme işlem ücreti ödenmemektedir. Sadece ürün bedeli ödenmektedir. Kargo Dahil Alınan Ürünlerde Kargo Ücretleri Eksiltilerek Ürün bedeli Ödenmektedir. Ödemeler Ödeme Türüne Bağlı ve İadenin Yapıldığı Tarihe Bağlı olarak 3 ila 30 iş günü içerisinde yapılmaktadır. 

İade Değişim  Metninin geçerliliği

İade Değişim koşulları ve şartlari Firmamız Tarafından Türkiye Cumhuriyeti ilgili kanunlarına uygun şekilde habervermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Bu koşulları kontrol etme ve takip etme sorumluluğu müşteriye aittir.